Jdi na obsah Jdi na menu
 


Míša

4. 1. 2007

Je to slečna,kterou jsem potkala 4.9.2006 prvním dnem na střední škole na OA Holešovice,kam jsem přišla s Honzou Chroustem...nikdy na ten okamžik nezapomenem :)) padly jsme si okamžitě do oka...bylo to něco zvláštního...nemůžu teď už bez ní být...

Je to člověk s duší,citama a srdcem....řídí se srdcem,a myslim že se často řídí dobře a doufám že jkeště dlouho bude,protože pak bude mít ten nejkrásnější a nejdelší život na tomhle světě!!
5.9. jsme měli jet jako A1.B na seznamovák...a hned po prvním dnu jsem před školou stála s Honzou a viděla jak tam čeká tak sama,a poznala jsem jí ze třídy,že jsem jí tam viděla.. Tak se na mě tak usmívala,tak jsem k ní šla a začala se mě ptát v kolik máme zejtra bejt u autobusu,jenže ona se zeptala,jenom aby měla co říct,jinak to věděla :)) POTVORA JEDNA MRŇAVÁ :)) Já když na ní myslim...rozbuší se mi srdce a začnou mi oči zářit štěstím a začnu se usmívat..je to něco zvláštního.. ona mi momneátlně dodává nejvíc síly,když jí vidim... navzájem se ve škole podporujem a radíme si,abysme spolu prošli do druhého ročníku:)) a náš sen je oslavit společně 18tiny!!!což si myslim že se nám povede!!Ona je už dlouho zamilovaná a to jsem se zdozvěděla hned v autobusu z jejího telefonu.-..když jsme ztahlídla fotku na ploše a jak s ním poté telefonovala,..seděla jsem s ní v autobuse...a první den ve škole jsme si dali icq,šla jsem domů jen abych si jí rchle uložila,ted ajá čekala nato až ona si mě uloží...a neuložila,trošku mě to mrzelo:(( myslela jsme si že bude toršku namyšlená,ale vypadala zároveň strašněěěě moc miloučky :) Tak jsem byla neskutečně moc šťastná :))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář