Jdi na obsah Jdi na menu
 


Má minulost...ohledně kluků

4. 1. 2007
Tak abych začala...moje minulost,je HODNĚ dlouhá.
Moje minulost pochází z prvního polibku,...a to s Pájou Křenem:) když si anto vzpomenem musíme se smát...je to dluho a konalo se to dne 7.8.2004.Byla to krásná minulost,ale na jednu stranu bych se do ní vrátit nechtěla...mám svůj život,kterej utíká všem a chci být v životě spravedlivá,a ať všichni mají to co mám já...takže se niakm vracet nespravedlivě nebudu!!
Na Páju myslim často a to z jednoho důvodu,nikdy toho člověka nepochopim:) on vždycky když mě vidí jednou do roka a třeba měsíc v kuse o prázdninách,tak se do mě automaticky ,,ZAMILUJE".. Což já nechápu a nedokázala bych to...ale on je takovej,má ěm rád už dlouho,ale ví že to už je stará záležitost a ta už se opakovat nedá...
Každopádně poté to pokračovalo tím neubožejším vztahem s Davidem...což je teď velkej vesnickej hoper,s kterým je sranda,ale je to trošku namyšlený dítě :)) ale to už e taky díky bohu zamnou..
Potom jsem s mojí nejlepší kamarádkou Zdenčkou na koupališti poznala Milana...ona ho hrozně chtěla,mě se taky líbil,ale řekla jsem si..nebudu svině a dopřeju jí to štěstí....opravdu když se chce tak to jde..protože jsem jí ho tak přála,že jsme si ho ani nevšímlaa a ani jsem nad tím nepřemejšlela,jak mám ve zvyku...
No a chodila s nim,ale pak se spolu rozešli...a začala jsem s nim chodit já...ona mě upozorňovala...byla to chyba...on byl hroznej necita a hroznej sobec..a to já nějak extra nemusim...spíš to nesnášim :)) Ze Zdeničkou nás nerozdělil,obě na něj máme stejný názor..byla jsem nedávno na Mlěníku v Americe pařit se zdenčou a s její sestřenkou,mojí sestřenkou,..atd. a on je TROSKA...hotová troska z něho je,..zhulenej,vykouřenej mozek a vopilej od pohledu..nechutnej člověk,v tu chvíli jsem si se Zdenčou říkala...bože s tadytím jsme chodili?NE!MY NIKDY :)) Tajnůstkářky :))
Pak mě potkalo maličko štěstíčko...což byl Petr(fotbalista,pěknej a strašně moc hodnej),..nikdy na něho nezapomenu,ale on byl můj nejlepší kamarád a pak jsem se do něho strašně zamilovala a on to věděl a pak semnou začal chodit...byl tak úžasnej že jsem s nim byla 8dní :D ehm,je mi to trošku trapný,ale po 8mi dnech jsem byla v Liblicích poprvý v životě..a našla sem si Tomáška(ondráška) :)) to bylo takový krásný sluníčko...jenže bydlel v Hlavně..a to je daleko od Prahy...kus od Mladý Boleslavi..ale vydrželi jsme spolu měsíc a pak mě ON opustil...mrzelo mě to,měla jsem ho vážně ráda,ale zase jak říkám..moje MINULOST....už to je zamnou....nedávno jsem ho opět potkala v Liblicích a chtěl mě zase zpět...ale radši jsem odolala :))

ALE TEĎ POZOR.... 25.7.05  JSEM POTKALA NEJVĚTŠÍ ŠTĚSTÍ V MÝM ŽIVOTĚ!!!!!!Byl to Michal Hromek..kterýho mám do teď nechutně hodně ráda,ten člověk mě drtí když ho vidim třeba na minulých společných fotkách..byla jsem s nim 3 měsíce...byl to krásnej vztah...myslela jsem že skončí dřív,ale bylo to na mě dlouhý a krásný,byli jsme spolu furt i když byl v praze jenom na praxích..ale naštěstí často a skoro každý den...holky ze základky vědí jak moc jsem ho měla ráda,a jak jsem byla rozsvícená lampa,když jsem ho měla....
Bylo to jedinný štěstí co mě potkalo v životě...ale pak mě potkalo druhý....což bylo o trochu více větší štěstí :))
17.1. jsem poznala Lukáše...Lukáš je ten nejůžasnější kluk na týhle planetě..jako jeho nikoho neznám,NIKDO tady natom zasraným světě se mu nevyrovná,on je sám sebou,nemachruje,nekouří a je to prostě krásnej kluk kterýho navždy budu milovat a bude navždy ve mě....
Zažili jsme toho spolu tolik,jako s nikým na světě....valentýna,procházky,víknedy...prostě to bylo 4 měsíce štěstí....a myslim si že už takový nepotkám a ani už potkat nechci,protože on mi stačí i když ho dosprti nebudu nikdy už mít..ale on ví že je to můj sen,aby se ke mě vrátil,kdybych měla tu možnost,jo?Tak bych opustila i boha pro něho,jenom abych ho měla u sebe a zase pro mě....byl úžasnej,krásně líbal...byl něžnej,hoďnoučkej,nebyl líbej,učil se skvěle,..prostě měl skvělou rodinu,...a uplně ve všem mi vyhovoval...ALE UPLNĚ VE VŠEM!!!
Po čarodejnicích jsem ho ovšem ZTRATILA...3.5. mi to naznačil,...a 4.5. jsme se s pláčem ve vočích rozešli...ale mě bylo tak nechutně že jsem z toho nemohla ani jíst,spát,učit se a přemýšlela jsem jenom nad nním...nejvíc mi zranil srdíčko,ale zároveň mi přinesl více štěstí jak neštěstí,takže tohle už ve mě nevězí..naštěstí :))
Pak jsem zažila strašně úletů,to bylo po Lukášovi,to jsem nechtěla NIKOHO milovat,protože jsem věděla že ybch to ani nedokázala,chápete...to prostě nešlo,když milujete někoho,kdo vás opustí...rok poté???To je dlouho podle mě..já ho miluju ještě teď a prostě jsem si řekla že dokud ho nepřestanu milovat nebudu milovat nikoho jinýho,jen jeho!!!
Takže takovej Vašek,Láďa,Honza,...to jsou krátký vzpomínky,který brzy zapomenu...byli to jenom takový krainy co jsme dělala....a už taková být nechci,ale kluci jsou svině a hodně vělký svině!!!
potom jsem o minulých prázdninách znovu potkala Michala(to jedno z mých štěstí v životě)....taky jsme ho měla furt ráda....ale lukáš vládnul stále a vládne....ale prostě jsem u něj nějak byla na praxi a vyspala jsem se s nim,nikdy toho litovat nebudu,až když jsem jela od něho tak jsem si říkala:neudělala jsem kravinu?!" ale myslim si že ne...
Poté jsem zase potkala mojí lásku...Lukáška...byl se mi kouknout doma na počítač..a hlavně mě to nedalo ho nepolíbit,když byl jednou za častak blízko mě,..každej dotek byl pro mě záhadou..a krásným pocitem....musela sem!!!On si to nechal líbit,a taky by prý neodolal,což je pěkný,nebo ne?!
To byl můj druhý kluk v posteli,to je ale taky poslední můj kluk s kterým jsem spala...ale pokud si všimnete..vyspala sem se s klukama který jsme opravdu milovala,takže toho nikdy litovat nebudu,a ted až přijde na řadu někdo jiný,budu hodně výhat,..protože někdo jako byli oni dva nebude už asi nikdo...uvidíme..držte mi palce!!
Teď jsem se rozešla s klukem..jménem Honza...Eliška moc dobře ví jak mě ten člověk trápil a štval..hádali jsem se a nevyhovoval mi ve všem..nesnášela jsem jeho ruce a jeho hruď...bylo mi tím odporné....ale taky bylo něco co jsem dokázala mít ráda...to byli asi oči,oblékání,a jeho povaha(ze začátku)...projevil se jak největší zmrd...nazvala bych ho ještě hůř a hodně sprostěji,ale nebudu to říkat...prostě byl to zmrd kterýho jsem nemohla milovat ani nic míň..nedokázala jsme to a oni on ne..  rozešli jsme se 28.12.,chvíli po Vánocích  roku 2006...byla jsem s nim měsíc a půl...STAČILO MI TO..teď už bych ráda byla sama a nikdo aby mi nemotal hlavu,je to hned lepší úleva :)) no uvidíme jak dlouho to vydrží..pokusim se o to co nejdýl....chci mít krásnej a dlouhej život jako míša...ho jednou bude mít...tak doufám že ho budem mít krásnej obě dvě..jak ona tak já....držte nám palce...Mám vás ráda zlatíčka  Kačennka...zase někdy..papa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gj

(bbbb, 12. 1. 2012 14:33)

mate tu dost na take picovyny naleti te to me poser a urcite bych psala moji minuloc a jeste moji fotku davat tak vy ste padly na hlavu

Nechci tě ale zranit!!

(Andy, 11. 2. 2008 20:35)

Víš asi si ted řekneš že tohle mohla napsat jen nějaká vesnická puťka která tě vůbec nechápe a je ještě ke všemu divná ale...Budu se snažit být co nejupřímnější.Když jsem si přečetla tvůj přízpěvek byl jen o jednom...Kluci KLuci Kluci!! Máš popsat svoji minulost a popisuješ svoje vztahy s klukama. Jasně že i oni do tvýho života patří.Také ti v něm udělají pěknej nepořádek ale proč se tváříš jako by to bylo to nejdůležitější na světě??!! Co třeba taková tvoje rodina?? Vychovala tě má tě ráda a ty...Píšeš svůj životopis a o ní nenapíšeš ani slovíčko... Prosím neuraz se že ti to píšu ale mrzí mě že seš jedna z těch která radost hledá jen ve vztazích s klukama...(a má jich plnou hlavu. Omyl KLUCI NEJSOU VŠECHNO!!!Zkus se nad tím alespoń chviličku zamyslet...jen o to prosím. Možná se ted naštveš, možná budeš zkoumat kdo to psal, možná se urazíš, ale možná se tě to prostě dotkne a řekneš si" ta holka má pravdu".